Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFORMACE - vrhy A-D / litters A-D

5. 7. 2013

ve fotogalerii si můžete prohlédnout štěňátka z našich 4 vrhů, je zde uveden i seznam narozených štěňat včetně zápisových čísel ČMKU  a státu ve kterém žijí.

celkem jsme odchovali 27 štěňat (2009-2011), vždy ze spojení Aisha Thai Turanka a Tan Ngern of Noppakao, což se po čase ukázalo jako výborná volba, hlavně co se týče charakterových rysů.

vrh D( 2015) _ 5 štěňátek bylo ze spojení Cest Moi from Thaivillage (  matka Aisha, otec TanNgern) a modrý polský šampion The Arrowroot Plant

Zájemcům o štěně nabízíme nezávaznou návštěvu v naší CHS, kde mají možnost prohlédnout si jak štěňata, tak naše dospělé psy a hlavně důkladně probrat všechny klady a zápory tohoto exotického plemene, které nemusí všem vyhovovat, byť se jim toto plemeno vzhledově líbí. Je totiž mnohem snažší potencionálního majitele informovat hned na začátku, než po pár týdnech řešit vrácení štěněte zpět chovateli / často již s problémem, který byl způsoben chybou majitele /.  Do naší CHS se tímto způsobem vrátilo pouze jedinné štěně z 27 a i to našlo napodruhé vhodné majitele u kterých má nový domov.

Cena štěňat z naší CHS je odpovídající poměrům v ČR, neměnná a závisí na několika aspektech, jako je barva, standard / štěně s předpokladem vhodnosti pro chov / ---nestandard / domácí mazlík/.

Celý vrh je vždy kontrolován (DS, skus, zálomek, kulky a celková kondice štěněte ) veterinářem , který má odborné zkušenosti s problematikou DS. Kopii potvrzení dostává majitel společně se smlouvou. Nevhodnost štěněte k chovu je vždy uvedena v PP a pase, taktéž ji zveřejňujeme na našich stránkách.